Penzion U Horejšů

se značkou Originální Šumavský produkt

www.sumava-zadov.cz

Penzion Vám nabízí nepřeberné množství služeb pro Váš pobyt. V našem rodinném areálu najdete vyžití ve všech ročních obdobích a za každého počasí. Ve třech objektech najdete ubytování, pizzerie s bowlingem, hospůdku a další služby rozdělené tak aby se vzájemně nerušily. K dispozici je Vám přes 80 000 m2 našich luk a lesů k volnému pohybu. K využití je dětské hřiště s trampolínou, skluzavkou, houpačkami, pískoviště, minibagr, ohniště pro opékání buřtů atd. V zimním období přímo v areálu sjezdovka s lyžařskou školou a půjčovnou vybavení. Pod penzionem je plácek vhodný k sáňkování a bobování.

Ubytování:

Moderně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí, set top boxem a ledničkou. Ke stravování si můžete vybrat z možností – snídaně nebo polopenze. Pokud dáváte přednost vlastnímu vaření můžete využít plně vybavené kuchyňky. Velkým komfortem je vytápění celého objektu tepelnými čerpadly, což znamená příjemné teplo po celý rok i dostatek teplé vody. I v letních sychravých dnech se budete vracet ze svých výletů do vyhřátého pokojíčku.

Stravování:

Snídaně jsou zajištěny švédským stolem s bohatým výběrem a večeře se skládají z polévky, hlavního plnohodnotného jídla a desertu. Při týdenním pobytu jedna slavnostní večeře s lahví kvalitního vína pro dvě osoby a pro děti nealko míchaného drinku. Při přípravě jídel upřednostňujeme suroviny se značkou “Šumava-originální produkt”.

Další doporučené ubytovací kapacity možno naléztnajdete na stránkách www.sumavanet.cz, www.zadov.cz nebo www.chatacihelny.cz.